Партія Садового хоче “втопити” Тернопільщину у смітті з допомогою “Автомайдану?

logo


Друк

На сесії Тернопільської обласної ради, яка відбулася 3 березня, особливо відзначився сільський голова Гаїв Шевченківських, та засновник ГО «Майдан Тернопіль» Богдан Брич, котрий запропонував Тернополю прийняти львівське сміття. Аргументував він це тим, що тернополяни їздять до Львова, моляться в соборі Св. Юра, ходять до львівських кав’ярень, у «Криївку». Тому і вирішити проблему сміття, на думку голови суміжного з Тернополем села, є прямий обов’язок жителів обласного центру.

Обласні депутати Тернопільщини відреагували на таку пропозицію з обуренням, і запропонували забрати львівський непотріб Богдану Бричу до себе у село. Зокрема Богдан Бутковський, депутат облради від ВО «Свобода» заявив: «Пан Брич взяв слово по питанню будівництва ГЕС на Дністрі, натомість почав агітувати за сміття і говорити, як в Тернополі все погано. Це по суті неповага до людей, які приїхали по питанню Дністра, і до депутатів, яких ті люди вибрали.» Щодо Ігора Василіва, тернопільського активіста, котрий з претензіями підійшов до депутатів, Богдан Бутковський зауважив, що ні він, ні його виборці не потребують львівського сміття та його лобістів, а пан Василів обслуговує «Самопоміч», це загальновідомий факт у Тернополі, він же і розколов «Автомайдан».

Варто зауважити, що ще у січні міський голова Львова Андрій Садовий попросив керівництво Тернопільщини допомогти із захороненням сміття, з яким Львівщина не може впоратися самостійно. Мова йшла про скидання відходів на діючих полігонах або виділення окремих ділянок. Але на сесії, де розглядали таке важливе для Львова питання, не дивлячись на те, що всі чекали Садового, жодного представника зі Львова не було.

«В мене складається враження, що всі ці листи, які розсилає міський голова Львова Андрій Садовий, лідер Самопомочі – це як частина якоїсь піар компанії. Щоби потім львів’янам сказати – дивіться, ми зверталися до всіх, і всі нам відмовили, ось тому ми не можемо справитися зі сміттям.

І тому, особисто для мене, було необхідно побачити на трибуні представника Садового, який би пояснив дану позицію. Зокрема, ми би могли запитати, чому на Тернопільській області, під покровом ночі, по різних населених пунктах роз’їжджають машини і не санкціоновано викидають сміття з львівським корінням?» – сказав у своєму виступі голова фракції «Свободи» в Тернопільській облраді Олег Сиротюк.

Натомість його колега, керівник фракції «Самопомочі» Віталій Фидрин, емоційно апелював до депутатів, запитуючи, хто з них зміг би втримати місто чистим протягом уже дев’яти місяців у тих умовах що склались для міської влади Львова.

Нагадаємо, що львівське сміття вже неодноразово загадково з’являлося на Тернопільщині, його привозили на Бережанщину, Лановеччину, біля Малашівського сміттєзвалища і в Зборівський район. Про те, що ці побутові відходи саме зі Львова свідчать чеки, учнівські зошити, та інші подібні речі з прив’язкою до міста, яким керує лідер «Самопомочі» Андрій Садовий.

Джерело: gazeta.te.ua

Додати коментар