Парубій розповів про “амбітну програму” збільшення прикордонних переходів із Польщею

logo
143942_parubij_rozpoviv_pro_ambitnu_programu_zbi.jpeg


Голова Верховної Ради Андрій Парубій сподівається, що будівництво ще 4 пунктів пропуску між Україною і Польщею стане новим етапом співробітництва між країнами і сприятиме подальшому зміцненню двосторонніх відносин. 

Про це він сказав журналістам у рамках робочого візиту до Польщі для участі у Конференції парламентських традицій Центральної та Східної Європи (Підкарпатське воєводство).

“Також ми сьогодні домовились, що наступним етапом будуть ще 4 пункти перетину кордону. Один із них на Закарпатті, ще два на Львівщині: це Лопушанка і Боберка, ще один перехід на Волині – Адамчуки. Ми зробимо все можливе, аби цю амбітну програму якомога швидше реалізувати”, – підкреслив спікер.

За його словами, загальна концепція співпраці в цій сфері – це кардинальне збільшення кількості переходів.

“У загальній концепції, над якою ми працюємо (“Європа Карпат” – ред..), ми дійшли розуміння, що кількість переходів має бути кардинально збільшена. І особливо це актуально зараз, коли Україна отримала безвізовий режим і коли кількість українців, які перетинають кордон, суттєво збільшилась”, – зазначив Парубій.

Читайте також: Польща дає 100 мільйонів злотих на перехід “Мальховіце-Нижанковичі” – Парубій

Також, за його словами, важливим є завершення реконструкції на переходах Краковець і Шегині. “Але це  зобов’язання України, яке, я переконаний, ми зможемо наступного року зреалізувати”, – додав Парубій.


А поділитися?