Патрульні оштрафували механіка львівського АТП

logo


15:45 5 травня 2018 р.

Працівники управління патрульної поліції у Львівській області перевірили виїзд на рейс маршрутних автобусів двох АТП.

Про це повідомили в суботу, 5 травня, в управлінні патрульної поліції у Львівській області, де також конкретизували:  «Сьогодні зранку перед виїздом громадського транспорту на лінію два АТП на вулиці Довгій та Навроцького чекав сюрприз. Патрульні приїхали проводити операцію «Перевізник».

«На одному із підприємств механік отримав постанову за частиною 1 статті 128 Кодексу України про адміністративні правопорушення (випуск на лінію транспортних засобів, технічний стан яких не відповідає встановленим вимогам або без необхідних документів, передбачених законодавством). Штраф за таке – 680 гривень. В присутності поліціянтів він почав ретельніше перевіряти маршрутки і завернув 3 несправних автомобіля. Ще 1 завернули патрульні, оскільки, не було діючого полісу обов’язкового технічного контролю», – поінформували також в управлінні патрульної поліції.

«На вулиці Навроцького патрульні завернули одразу дві маршрутки, оскільки ті були без протоколу технічного огляду. Тимчасово виїзд усього транспорту зупинили, оскільки в жодній з маршруток не було таких протоколів. За деякий час приїхав директор в кабінеті якого лежали необхідні документи, які підтверджували справність маршруток. Він їх роздав усім водіям і випустив на лінію. Два автомобіля після огляду завернули механіки назад на АТП. Нагадаємо, з 20 квітня в Україні триває операція «Перевізник». Патрульна поліція перевіряє перевізників на дотримання вимог чинного законодавства та правил дорожнього руху, аби знизити аварійність на дорогах і подбати про безпеку перевезень», – повідомили також в управлінні патрульної поліції.