Патрульні загримали 62-річного львів’янина, який пограбував листоношу

logo
216084_patrulni_zagrimali_62_richnogo_lviv_janin.jpeg


Львівські патрульні виявили 62-річного чоловіка, який викрав у листоноші, яка розносила пенсії, 21 тис. грн. Подія трапилась у п’ятницю, 21 вересня, близько 11:00, інформує прес-служба Патрульної поліції Львівської області.

Як зазначають у патрульній поліції, до них звернулась працівниця пошти, яка розносила пенсії. Вона повідомила, що її пограбували на вул. Кибанича.

«Вона розповіла, що в пакеті, який вирвав з її рук зловмисник, були пенсії у сумі 21 000 гривень, які вона розносила. Також жінка описала грабіжника, як старшого чоловіка, вже сивого», – повідомили у прес-службі патрульної поліції.

Патрульні почали перевіряти прилеглі території і виявили чоловіка, який підходив під орієнтування.

«Його попросили зупинитися та показати, що є в пакеті, який чоловік тримав в руках. Громадянин помітно нервувався коли відкривав пакет. Там інспектори побачили конверти та пачки з грошима, запаковані у банківську стрічку. Чоловік почав виправдовуватися, що знайшов це у парку», – мовиться у повідомленні патрульних.

Патрульні викликали на місце події слідчих та експертів, які вилучили ці гроші. Згодом чоловіка доставили до відділу поліції для встановлення всіх обставин справи.


А поділитися?