Пенсіонер-педофіл із Львівської області постав перед судом

logo
148869_pensioner_pedofil_iz_lvivskoji_oblasti_po.jpeg


Червоноградський міський суд 27 жовтня засудив до п’яти років позбавлення волі пенсіонера, що розбещував малолітніх. Відповідне рішення суду опубліковане в Єдиному реєстрі судових рішень, пише – 032.ua.

Читайте також

На Жовківщині поліція затримала іноземця-педофіла

Як зазначено у вироку суду, навесні минулого року правоохоронці в селі Соснівка отримали кілька скарг щодо місцевого пенсіонера, який розбещував сусідських дітей. 

Однак під час судового засідання чоловік відхрещувався від подібних звинувачень. За його словами, тоді дитину він не кликав до себе додому, а останній лише одного разу зайшов до пенсіонера помити руки.

Та згодом правоохоронці отримали інформацію, що пенсіонер розбещує ще двох дітей,  а ще один чоловік розповів поліції, що підозрбваний розбещував його в семирічному віці. 

Зважаючи на ці обставини, суд критично оцінив слова підозрюваного, який заперечував свою вину. Тож Червоноградський суд засудив пенсіонера до 5 років позбавлення волі за статтею 156 (ч.2) ККУ (розбещення неповнолітніх).

Більше того, суд частково задовольнив цивільний позов батьків хлопчика та стягнув з чоловіка 50 тисяч гривень на відшкодування моральної шкоди.


А поділитися?Вам має сподобатись...