Перед матчем Україна – Боснія і Герцеговина у Львові зіграють команди ветеранів Карпат та Збірна журналістів

logo


image

12 жовтня, у вівторок, 2021 року, о 15:00 год. на стадіоні «Сокіл» (м. Львів, вул. Патона, 1) відбудеться благодійний матч «Кубок Львова». Грають команди: Ветерани ФК «Карпат» та Збірна журналістів України.

Про це інформують організатори, пише Dailylviv.com.

Основна мета благодійного матчу – допомога дітям-сиротам займатися спортом. Діти отримають в подарунок професійну футбольну форму та спортивні подарунки.

Організатори матчу: Українська Асоціація футболу, Львівська асоціація футболу, Українська прем’єр-ліга, Інформаційне агентство «Центр новин», БФ «Розвиток футболу України».

Довідка:

Ветерани ФК «Карпати» та Збірна журналістів зустрічаються на футбольному полі втретє, в  кубковому протистоянні вдруге. В 2018 році карпатівці поступилися збірній журналістів за пенальті.

У вівторковому протистоянні кожна з команд буде представлена Легендами українського футболу. Майстри спорту покажуть вищий клас «акулам пера», а головною перемогою в благодійному матчі стануть діти, які отримають від організаторів та спонсорів матчу подарунки та можливість займатися футболом на професійному рівні.

Нагадаємо, щорічно перед матчами Національної збірної відбуваються благодійні матчі, які покликані допомагати дітям-сиротам, дітям з особливими потребами, дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму займатись спортом.