Перегони на джипах у карпатському заповіднику: поляків не змогли покарати

logo


image

Свідчення в підозрюваних у порушенні брали рідною мовою без дотримання усіх правил. Про це стало відомо журналістам 10 лютого.

Зауважте Польські туристи на квадроциклах хотіли заїхати на гору Петрос: українці завадили – відео

Могли не розуміти, які права мають

Цю справу розглядав Самбірський райсуд. Там констатували, що працівники Держекоінспекції взяли пояснення у водіїв польською мовою. При цьому зупиненим не забезпечили наявність перекладача.

Хоч і українські правоохоронці розуміли поляків, цього недостатньо. Адже суд не може бути впевнений, що Громадяни Польщі володіють українською мовою. Відтак є сумніви, що вони розуміли свої права, передбачені Конституцією України.

Зверніть увагу! Загалом було 5 протоколів, які суд розглядав протягом 20 – 24 січня. Усі ці матеріали повернули назад Держекоінспекції.Головне про цю подію

30 грудня у заповідник “Королівські Бескиди” заїхали 5 позашляховиків. До них негайно відправилися працівники Державної екологічної інспекції, лісники та охоронці приватної фірми.

Вони встановили, що “перегони” влаштувало польська туристична агенція przygody4x4.pl. Екологи вважали, що такі дії є порушенням екологічного законодавства. Тому громадянам Польщі загрожував штраф від 153 до 408 гривень.

Цікаво – як не пускали квадроцикли на Петрос: дивіться відео