Перехоплювальний паркінг імені Л. Зубача зафундують скандальні забудовники

logo


Скандальний львівський забудовник профінансує будівництво перехоплювального паркінгу біля іподрому на вул.Стрийській.

Про це повідомляють на сторінці “Львів. Містобудування” у Facebook.

У Львові збудують перехоплювальний паркінг, так званий “Park & Ride”. Управління архітектури і урбаністики видало ТзОВ “ПРОСТІР ПЛЮС” містобудівні умови та обмежень на будівництво житлового будинку зі спортивним комплексом та тенісним кортом на вул. Стрийській 121-б, 121-в,
121-г.

Забудовник зобов’язався взяти участь у покращанні інфраструктури в районі вулиці Стрийської і профінансувати роботи із будівництва перехоплювального паркінгу на 1264 паркомісця.

За словами заступника міського голови Львова з містобудування Любомира Зубача облаштувати такий паркувальний майданчик компанія забудовника обіцяє за власні кошти.

“Та наголошу: це ділянка
комунальної власності й по завершенні всіх робіт цей Park & Ride теж залишиться у комунальній власності. Перехоплювальний паркінг має розвантажити вулицю Стрийську. Планується, що водії, які в’їжджатимуть у місто, залишатимуть авто на стоянці та пересідатимуть на громадський транспорт. Так буде швидше і зручніше” – пояснив Любомир Зубач.

Нагадаємо, будуватимуть комплекс та паркінг
скандальні львівські забудовники, які п’ять років тому спорудили на вул. Тернопільській дев’ять будинків замість дозволених п’яти та забудували територію дитячого садка.

Крім цього власникам також належить ТзОВ “Львівська взуттєва фабрика “Мальви”, яке оштрафували за взуттєве забруднення довкілля. Додамо, їм також належить ТзОВ “Львівська меблева фабрика “Мальви”, у якої в червні 2018 року Львівська облрада замовила стільці для журналістів.