Перекриття пунктів пропуску: мешканці Львівщини обурюються діями підприємців

logo
162115_perekrittja_punktiv_propusku_meshkanci_lv.jpeg


Мешканці Львівщини почали активно обговрювати у соцмережах перекриття дірбними підприємцями пункту пропуску Рава-Руська–Гребенне. 

Як повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич у спільноті “Варта 1”, сьогодні, близько 11:00 год. перед пунктом пропуску Рава-Руська–Гребенне перекрили в’їзд і виїзд.

Мітингувальники виявились противниками закону №6776-д про податкові обмеження на часте ввезення товарів з-за кордону.

Як повідомила речниця патрульної поліції Львівщини Катерина Рибій, в’їзд і виїзд з пункту пропуску протестувальники перекривали з 11:00 до 13:00 год. Втім станом на 14:00 год. рух автівок відновлений.

“Ситуація спокійна, ускладнень немає”, – зазначила Катерина Рибій.   

Однак мешканці Львівщини, які прямували за кордон, через такі дії дрібних підприємців почали висловлювати у соцмережах своє невдоволення.

Варіанти зібрали у Facebook думки мешканців області щодо блокування пунктів пропуску бізнесменами:

Зазначимо, з 1 січня 2018 року в Україні набрав чинності закон про податкові обмеження на часте ввезення товарів з-за кордону. Тепер правила безмитного ввезення товарів в ручному або супровідному багажі сумою до 500 євро (в аеропортах до 1000 євро) і з вагою до 50 кг діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні понад 24 години і в’їжджає в країну не частіше, ніж раз на 72 години. 

При більш частому в’їзді без податків можна ввезти товари на суму тільки до 50 євро.


А поділитися?