Першу частину відремонтованої вул. Замарстинівської у Львові можуть відкрити вже 1 липня

logo


На вулиці Замарстинівській у Львові триває реконструкція дороги. Першу ділянку для проїзду транспорту можуть відкрити на початку липня. Про це повідомила керівниця прес-служби Львівської міськради Христина Процак з посиланням на директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрія Білого.

Зараз на Замарстинівській замінюють каналізаційний колектор, прокладають плити для трамвайних колій і монтують трамвайні рейки. Паралельно йде облаштування хідників.

«Ділянку від вул. Липинського до вул. Циганівка можуть відкрити вже з 1 липня», – зазначено у повідомленні.

фото прес-служби ЛМР

Після реконструкції одна сторона вул. Замарстинівської буде відкрита для автомобілів, іншою — їздитимуть трамваї. Усю вулицю мають замостити бруківкою. Раніше тут хотіли використати камінь із площі Двірцевої, та він не підійшов.

Усю вул. Замарстинівську ремонтуватимуть до грудня 2019 року. Наступний етап робіт — бетонування плавуна та реконструкція мереж від вулиці Липинського до Торф’яної.

Нагадаємо, ремонтні роботи на вулиці Замарстинівській розпочалися 5 березня 2018 року. Тоді зробили підготовчі і демонтажні роботи ‒ зняли трамвайні рейки і верхній шар асфальту, демонтували контактну мережу і зовнішнє освітлення. Однак роботи призупинили через виявлення нестійких ґрунтів — плавунів. Після додаткових геологічних досліджень ремонтні роботи відновили. Під шаром асфальту знайшли бруківку. Нею знову замостять Замарстинівську.