Петиція проти демонтажу скульптури Моцарту-сину у Львові набрала необхідну кількість голосів

logo


МІСТО

Станом на 8:30 петицію підписали 514 осіб з 500 необхідних

Фото: Galnet

Напередодні, 25 листопада, львів’янка Дарина Лаврін зареєструвала електронну петицію «Проти знесення скульптури Францу Ксаверу Вольфґанґу Моцарту на площі Євгена Маланюка». Менш ніж за добу петиція набрала необхідну кількість голосів. Станом на 8:30 петицію підписали 514 осіб з 500 необхідних. 

Прошу підтримати збереження скульптури Ксаверу Моцарту у Львові, тому що серед львів’ян є ті, хто вважає її красивою та естетичною. Можливо, скульптура не має традиційного вигляду, порівнюючи з більшістю пам’ятників, які  відкрили у Львові за останні роки. Однак, це не причина її демонтувати. Крім того, за останні три місяці скульптура зумовила активну дискусію навколо теми Моцарта, культури, міських площ та пам’ятників – і це приклад, як творіння митця виконує основні функції мистецтва: соціальну, пізнавальну, виховну та комунікативну, – йдеться у петиції. 

Переглянути петицію можна за посиланням ТУТ.

Як писав Galnet, петиція про демонтаж пам’ятника Моцарту-сину у Львові набрала необхідну кількість голосів і цього четверга її мали розглянути під час засіданя сесії ЛМР, але оголосили перерву до вівторка.

Раніше Galnet розповідав, що у багатьох охочих підтримати петицію Наталії Криничанки виникали технічні проблеми. Чому  читайте ТУТ.

Нагадаємо, ще на стадії проєкту встановлення саме такої скульптури викликало багато дискусій серед львів’ян. Детальніше про це ми розповідали ТУТ.

26 серпня на площі Маланюка у Львові таки відкрили пам’ятник Францу Ксаверу Моцарту, сину Вольфганга Амадея Моцарта, який свого часу жив і працював у Львові. Чому скульптура має саме такий вигляд, ми писали ТУТ. 

Окрім того, у Львові хочуть створити народний пам’ятник Моцарту-сину. Про це читайте ТУТ.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.