Петицію про відмову від маршруток розглянуть на сесії Львівської міськради

logo


Петиція за тиждень набрала необхідну кількість підписів.Фото: imagecdn1.luxnet.ua

Фото: imagecdn1.luxnet.ua

Петицію про відмову від маршруток розглянуть на найближчій сесії Львівської міськради. Про це повідомляє керівник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Орест Файфурка на своїй сторінці у Facebook.

Станом на ранок понеділка, 28 січня, петиція за вимогу відмовитись у Львові від маршруток та перейти на електротранспорт і автобуси зібрала 642 підписи з 500 мінімально необхідних для її розгляду.

В петиції запропоновано провести транспортне моделювання міста та розробити дворічний план повної відмови міста від маршрутних таксі з подальшим переходом на тролейбуси, електроавтобуси та автобуси з більшою пасажиромісткістю, які курсуватимуть за чітко визначеним графіком.

Окрім того, авторка петиції вимагає забезпечити громадський транспорт пандусами та спеціально обладнаними місцями для людей з інвалідністю, а також встановити електронне табло з часом прибуття транспорту на зупинках. Оскільки петиція набрала необхідну кількість підписів, в міськраді тепер зобов’язані дати на неї відповідь.

Нагадаємо, в січні минулого року на Львівщині зросла вартість проїзду на приміських та міжміських маршрутах. З 1 вересня 2017 року підвищилася вартість проїзду у львівському електротранспорті. 18 грудня у львівських маршрутках проїзд подорожчав до 5 грн. З 20 січня цього року приватні перевізники Львова скасували пільговий проїзд для пенсіонерів. Проте пільги залишилися для пасажирів комунального транспорту міста.