Петро Димінський визнав себе власником телеканалу ZIK

logo
63208_petro_diminskij_viznav_sebe_vlasnikom_tel.png


Львівський бізнесмен Петро Димінський офіційно вказав себе кінцевим бенефіціаром телеканалу Z. Про це повідомляє Детектор Медіа.

В єдиному державному реєстрі Петро Димінський вказаний кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «ТРК “Нові комунікації”» ― компанії, яка володіє ліцензією на цифрове ефірне мовлення в мультиплексі МХ-3 з логотипом Z зі статутним фондом понад 2,3 млн грн. Він є власником телекомпанії через ТОВ «Про радіо» та кіпрську компанію «Сеймтон холдінгс лтд».

Натомість керівником ТРК «Нові комунікації» у реєстрі вказаний генеральний директор медіахолдингу ZIK Ігор Туркевич. Зазначається, що зміна керівника відбулася 16 листопада 2016 року.

Нагадаємо, у вересні телеканал ZIK визнав, що одним із власників каналу є почесний президент футбольного клубу «Карпати», відомий львівський бізнесмен Петро Димінський. Раніше ZIK уникав визнання цієї інформації. В даних про структуру власності телеканал ZIK вказував, що його кінцевим бенефіціарним власником станом на 31 грудня 2015 року є громадянин Кіпру.


А поділитися?