Під час Форуму електронного врядування у Львові обговорили розвиток креативного підприємництва

logo
143712_pid_chas_forumu_elektronnogo_vrjaduvannja.jpeg


У Львові на ревіталізованому ZAVODі «РЕМА» на вул. Залізничній 20-21 жовтня триває Форум електронного врядування 451Е, на якому обговорюють креативну стратегію розвитку міст, інновації, відкриті дані та розвиток е-врядування у Львові, в Україні і загалом у світі. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Другий день Форуму електронного врядування 451Е, за інформацією прес-служби ЛМР, розпочався з дискусії про креативне підприємництво, його розвиток і вплив на всі сфери людського життя. Координаторка програми креативних міст ЮНЕСКО Валерія Леденьова подискутувала із засновницею Startup Ukraine Анною Петровою про втілення і розвиток креативності у житті кожної людини, міста й країни.

Одним з етапів втілення креативної стратегії розвитку міста Львова є ревіталізація старих промислових зон, зокрема заводів. Саме тому цьогорічний Форум е-врядування проводять на новій експериментальній локації ZAVOD.

Для довідки: креативне місто – це концепція розвитку міст, яку наприкінці 1980-их років узагальнив британський науковець Чарльз Лендрі, а після цього розвинули соціологи та економісти з різних країн світу. Концепцію втілюють у життя понад сто міст світу. Серед них Дублін, Сан-Франциско, Портленд, Ванкувер, Ханой, Тель-Авів, Катовіце та інші.

Концепція передбачає створення умов для високої концентрації творчих людей та інтелектомістких галузей економіки, які за рахунок продукування ідей та інновацій, а також поширення європейських цінностей (довіра, взаємодопомога, толерантність тощо) змінюють не лише економіку, але й спосіб співіснування людей та організацій. Зазвичай у таких містах суттєво зростає рівень життя, мінімізується корупція, вони стають помітними на регіональних та глобальних ринках праці та інноваційних технологій.


А поділитися?Вам має сподобатись...