“Підкинули на маршрутку”: у львівській “швидкій” пояснили, чому підвозили жінку, — ВІДЕО

logo


У Львові 18 грудня вранці карета “швидкої допомоги” підвозила жінку у справах, увімкнувши в той момент звуковий сигнал та проблискові маячки. Медики пояснили, що їхали з виклику і заодно підвезли колегу на маршрутку.

Про це свідчить відео, яке потрапило у розпорядження журналістки 032.ua. На 6-хвилинному відео видно, як попри затори на вул. Городоцькій неподалік від приміського вокзалу водії пропускають карету “швидкої” з проблисковими маячками. А на 3 хв 14 с спецавтомобіль зупинився біля узбіччя поруч з кафе “Пан Коцький”, увімкнувши аварійку. З автомобіля вийшла жінка і він далі спокійно поїхав, вимкнувши проблискові маячки.

Начальник гаража Львівського обласного центру медицини катастроф Роман Оверко пояснив журналістці 032.ua, що в той час 87-ма бригада на автомобілі Peugeot Boxer з номером ВС3136ЕН їхала з виклику на вул. Широкій, 64, звідки забирала в інфекційну лікарню дворічну дитину. Медики вирішили заодно підкинути свою колегу-фельдшерку на маршрутку. 

“Вони везли дворічну дитину з гострим лерингітом до інфекційної лікарні. Коли вони були на виклику на Широкій, підійшла наша фельдшерка і сказала, щоб вони її підкинули на Привокзальну, бо їй легше там на маршрутку на роботу сісти. Вони її підкинули до Привокзальної і далі повезли дитину”, — пояснив Роман Оверко.

Момент, коли жінка виходить з карети "Швидкої"

На запитання журналістки про те, чому проблискові маячки були увімкнуті лише до того моменту, поки з авто вийшла жінка, а потім їх вимкнули так, ніби “швидка” вже не поспішала, Роман Оверко відповів: “Якщо там був затор, вони включили маячки. Можливо, далі просто не було затору і він спокійно їхав. Не обов’язково завжди включати маячки”.

Доповнено. Пізніше у розпорядження 032.ua потрапило відео, де знятий цей випадок. Його, а також пояснення Романа Оверка можна побачити за лінком.

Нагадаємо, про цю ситуацію 032.ua повідомляв, посилаючись на користувача Facebook Olegic Sheva, який і є автором відео та надав скріншоти з нього.