Підозрюваний у хабарництві екс-чиновник Львівської міськради Юрій Голець знайшов нову роботу

logo
194882_pidozrjuvanij_u_habarnictvi_eks_chinovnik.jpeg


Колишній начальник управління житлового господарства Львівської міськради Юрій Голець, якого підозрюють в отриманні хабара, працевлаштувався в ПАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1» на посаду комерційного директора. Про це стало відомо з його декларації про доходи за минулий рік, передає антикорупційний сайт «Наші гроші. Львів».

17 листопада 2016 року його затримали працівники військової прокуратури за підозрою в отриманні хабара. Затримання відбулось під час передачі Гольцю 80 тис. грн представником фірми «Лембуд» за сприяння в укладенні угоди на ремонт будинку за кошти місцевого бюджету. Того ж місяця суд встановив його заставу у розмірі 2 млн грн, які він сплатив у грудні та вийшов із СІЗО. Франківський районний суд ще розглядає справу про обвинувачення Гольця за ч. 3 ст. 368 ККУ.

У листопаді 2017 року Юрій Голець подав декларацію перед звільненням з посали начальника управління житлового господарства ЛМР, а у березні цього року – річну декларацію за 2017 рік.

Згідно з річною декларацією, Юрій Голець в останній місяць 2017 року почав працювати в ПАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1», де минулоріч отримав понад 14 тис. грн зарплати.

Основним акціонером «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1» нині є Василь Хаврак, а раніше, у 2016 році, акціями володіли Ігор Булик (61,2%) та Юрій Доскіч (16%), батько депутата Львівської міської ради Остапа Доскіча. Василь Хаврак також є співзасновником ГО «Інтереси громади» спільно з Олександром Романюком, Ориславою Мілян та Іриною Садовою. Останніх двоє є депутатськими помічниками Остапа Доскіча.

Голець також фігурує в іншому кримінальному провадженні, щодо Грибовицького сміттєзвалища. 31 жовтня 2016 року прокуратура Львівської області повідомила йому про підозру у службовій недбалості. Справу розглядає Галицький районний суд.


А поділитися?Вам має сподобатись...