Підозрюваного у двох тяжких злочинах червоноградця затримали після 20 років переховування за кордоном

logo


Він був переконаний, що термін давності скоєних злочинів уже минув.

1999 року дружину київського УБОЗівця двоє невідомих молодиків облили сірчаною кислотою на вулиці. Вона лікувалась понад 5 років і трагічно загинула, випавши з балкона – потерпіла на той час втратила зір. Про це пише ТСН.

2001 року першокурсник Дмитро святкував день народження товариша в одному з барів, в якому з ним затялася бійка. Згодом батьки знайшли свого сина мертвим – нападники стріляли у нього п’ять раз, двічі впритул, а потім тричі у спину.

Жодного адекватного слідства тоді не проводилось і ніхто не припускав, що ці два випадки чимось пов’язані. Однак 20 років потому винуватець сам прийшов до поліції з адвокатом, вважаючи, що термін давності злочинів давно минув. Всі ці роки він переховувався за кордоном.

Про його повернення дізнались родичі вбитого Дмитра, зробивши все можливе, щоб це не минулось закінченням строку давності. Слідчі, взявшись за цю справу, допитали не допитаних 19 років тому свідків, деяких – навіть в Німеччині.

Перекваліфікувавши статтю на важчу, яка не має терміну придатності, підозрюваного вдалось затримати – ним виявився 40-річний червоноградець. Зараз він перебуває в СІЗО. В разі доведення його провини, йому можуть дати довічне.

Нагадаємо, що на Львівщині анонсували масштабні рейди з метою завадити нелегальній торгівлі алкоголем.

Джерело інформації: ТСН