Підозрюваного в рейдерському захопленні Victoria Gardens взяли під варту

logo


Щодо Оджаклі Айтача застосовано запобіжний захід з можливістю внесення застави

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні суддя Залізничного районного суду Львова призначив запобіжний захід підозрюваному в організації рейдерского захоплення львівського торгово-розважального центру “Victoria Gardens” Оджаклі Айтачу.

Щодо нього застосовано тримання під вартою терміном 60 діб з можливістю внесення застави у розмірі 240 тисяч гривень. За підозрюваного можуть внести заставу в будь-який час протягом тримання під вартою.

Крім того, у випадку внесення застави Оджаклі Айтач зобов’язаний прибувати за кожною вимогою слідчого чи прокурора для вчинення необхідних процесуальних дій у кримінальному провадженні, не може залишати межі Києва без дозволу слідчого (суду або прокурора), повідомляти їх про зміну місця проживання, мусить утриматись від спілкування з представниками потерпілої сторони, свідками та експертами у справі, здати правоохоронним органам свої паспорти. Дата завершення дії цієї ухвали – 16 лютого 2018.

Нагадаємо, екс-директора ТОВ “Фенікс-Капітал” Оджаклі Айтача, було затримано 19 грудня, у Києві та вчора доставлено до Львова. Йому пред’явлено підозру у розкраданні майна ТРЦ “Victoria Gardens” на суму понад 8 млн грн.

Додамо, що на судовому засіданні Оджаклі Айтач повідомив що є директором ТзОВ “Укрспецбуд”.