Підприємство з виготовлення солоду на Львівщині підозрюють у забрудненні повітря

logo


На підприємстві “БУСКМАЛТ” виявили трубу, з якої виходив білий дим, а також рідину, яку спускали в річку Полтву

У Золочівському районі Львівської області правоохоронці розслідують можливе забруднення повітря підприємством ТОВ “БУСКМАЛТ”, яке займається виробництвом солоду та хмелю. Аби виявити джерела викидів та зафіксувати можливі порушення природоохоронного законодавства залучили екоінспекторів,повідомили у п’ятницю, 5 липня, у Державній екологічній інспекції Львівської області.

Як йдеться в ухвалі Золочівського районного суду, оприлюдненій 17 червня, компанію ТОВ “БУСКМАЛТ” підозрюють у забрудненні атмосфери без відповідного дозволу: “Вбачається, що ТОВ “БУСКМАЛТ” під час здійснення господарської діяльності,здійснюється викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел, при цьому не має дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.” За цим фактом відкрили кримінальне провадження.

Компанія викидає в атмосферу білий дим

Слідчий суддя Золочівського районного суду надав дозвіл на проведення огляду будівель та споруд підприємства, розташованих у місті Буськ. Під час попереднього обстеження території, ще у березні, виявили, що підприємство викидає уповітря білий дим.

“На території даної земельної ділянки розташовані приміщення в яких можуть знаходитись стаціонарні джерела викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря, зокрема під час огляду місця події виявлено металеву трубу з якої на момент огляду виходив білий дим. … Окрім цього на території даної земельної ділянки виявлено металопластикову трубу, яка виходить із нежитлового приміщення до берега річки Полтва та з якої на момент огляду місця події витікала вода, якавпадала у річку Полтву,” — йдеться в ухвалі суду.

Фото: Державна екологічна інспекція Львівської області Фото: Державна екологічна інспекція Львівської області

До огляду залучили і спеціалістів екоінспекції, які мають дослідити факт забруднення повітря. У зв’язку з тим, що розслідування триває, деталі справи не розголошуються.

До слова, за даними аналітичної системи YouControl, ТОВ “БУСКМАЛТ” заснував Вадим Ружицький ще два роки тому у Буську, що на Львівщині. Окрім виготовлення солоду, компанія займається роздрібною торгівлею залізних виробів, будівельних матеріалів та санітарно-технічних виробів в спеціалізованих магазинах. Такожнадає в оренду нерухомість і виробляє харчові продукти.

Більше по темі

Дата публікації 03.06.2024 17:26