Підземний паркінг на пл. Двірцевій будуватиме приватний інвестор

logo


Підземний паркінг на пл. Двірцевій будуватиме приватний інвестор. Для цього проведуть інвестиційний конкурс.

Як повідомив журналістці 032.ua керівник управління інвестицій та проєктів Львівської міськради Роман Старецький, 10 січня виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення про проведення інвестиційного конкурсу на втілення цього проєкту.

“Цим рішенням ми фактично продовжуємо процедуру підготовки інвестиційного конкурсу. Йдеться власне про державно-приватне партнерство. Сьогодні виконком прийняв одне з технічних рішень, необхідне для здійснення цієї процедури із залучення приватного інвестора”, — сказав Роман Старецький.

Наразі відомо лише, що паркінг будуватимуть під сквером ліворуч на площі Двірцевій. Однак ні приблизного кошторису проєкту, ні кількості паркомісць, ні вартості паркування неразі не називають.

“Кошторис, кількість паркомісць та багато інших важливих показників цього паркінгу будуть прописані на етапі затвердження техніко-економічного обґрунтування, а це буде вже незабаром”, — додав він.

Нагадаємо, 032.ua повідомляв про 10 головних змін у Львові за 2019 рік за версією начальника управління транспорту та інфраструктури Львівської міської ради Ореста Олеськіва, серед них і відкриття після реконструкції першої частини пл. Двірцевої.