Після «провалу» з яворівською «Сіркою» у Садового чекають на нову ділянку під львівське сміттєзвалище від області

logo


У Львівській міській раді чекають від Львівської ОДА та держави нову ділянку під полігон сміття. Про це сьогодні, 22 лютого, під час звіту у стінах Ратуші повідомив начальник міського департаменту ЖКГ та інфраструктури Сергій Бабак, передає кореспондент Львівського порталу.

За словам посадовця, наразі ситуація із вивезенням сміття у Львові не критична.

«Залишається проблема з полігонами для вивезення сміття, продовжується блокування полігонів. Ми працюємо з перевізниками, завершуються конкурси в районах.  Наразі з міст сміття вивозиться. Буває, що день-два десь затримка тимчасова», – повідомив С. Бабак.

Щодо пошуків земельної ділянки під нове сміттєзвалище, Сергій Бабак зазначив:

«Продовжуємо шукати земельну ділянку для полігону. Як відомо, ділянка, що була запропонована областю, визнана такою, що для полігону і сміттєпереробного заводу не підходить. Тому ми продовжуємо шукати земельну ділянку власними силами, продовжуємо очікувати допомогу від держави у пошуках такої ділянки і від ОДА можливості надати іншу земельну ділянку, яка може бути використана під облаштування полігону», – розповів посадовець.

Нагадаємо, що після візиту прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана на Львівщину голова Львівської ОДА Олег Синютка видав розпорядження про передачу ділянки у Яворівському районі на баланс ЛКП «Збиранка». Додамо, що ділянку передали на прохання міського голови Львова Андрія Садового.

Науково-експертну групу щодо ділянки для нового полігону на Львівщині очолив Ігор Юхновський.

Згодом львівська мерія почала «крути носом» перед подарованою землею на Яворівщині…