Після виявлених журналістами порушень на Львівщині розірвали угоду на створення парку за 6,6 млн

logo
201688_pislja_vijavlenih_zhurnalistami_porushen_.jpeg


Сокільницька сільська рада розірвала договір із підрядником, який мав будувати парк імені Героїв Небесної Сотні за 6,6 млн грн, через виявлені журналістами порушення у закупівлі. Про це повідомляє антикорупційна платформа Bihus.info, юристи якої оскаржили цю закупівлю.

Як писав ZAXID.NET, на початку червня Сокільницька сільська рада підписала договір з ТОВ «Вельт капітал» на будівництво парку за 6,6 млн грн. Як розповідав сільський голова Сокільників Тарас Сулимко парк облаштують на території торфовища площею 4,5 га, довкола водойми, яку за його словами, нещодавно очистили від каналізаційних стоків.

Як з’ясували журналісти сайту «Наші гроші.Львів», під час закупівлі Сокільницька сільрада відхилила нижчі пропозиції ТОВ «Грантспецбуд ЛТД» та ТОВ «БК Захід Нео Буд», які не відповідали тендерній документації. Водночас переможцем замовник визнав фірму «Вельт Капітал», в документах якої журналісти виявили такі ж помилки, як і в фірм-конкурентів. До прикладу, спільною помилкою трьох учасників було те, що вони завантажили документи у форматі RAR, а не PDF, як вимагав тендерний комітет.

Відтак юристи Bihus.info звернулися до Західного офісу Державної аудиторської служби України. Аудитори надіслали Сокільницькій сільській раді пропозиції щодо усунення порушень та дотримання законодавства під час проведення закупівель.

«Наступного дня після надсилання цих рекомендацій Сокільницька сільська рада розірвала договір з «Вельт Капітал», мотивувавши це «відсутністю фінансування по даному об’єкту», – повідомляється на сайті платформи.


А поділитися?Вам має сподобатись...