Пластуни і скаути Львова принесли в Ратушу Вифлиємський вогонь

logo


Традиція передачі пластунами Вифлиємського вогню в Україні триває від 1992 року. Цьогоріч – не виняток. Однак вперше пластуни передали Вифлеємський вогонь миру міській раді спільно зі скаутами міста. Тепер цей вогник роздадуть міським чиновникам. А також кожен охочий зможе його взяти у каплиці Ратуші. Там він палатиме до Різдва. А вже у четвер, 21 грудня, пластуни знову, як і щороку, поїдуть на кордон з Польщею, у Рава-Руську. Аби привезти Вифлиємський вогонь з Європи. Його вже розноситимуть по школах та храмах.

«Вифлиємський вогонь – символ тепла, затишку, любові. Світло – це народження Ісуса Христа, світло – це Христос. І важливо, щоб у кожному серці Христос загорівся, щоб до кожного серця він прийшов. Ми хочемо передати це тепло всім містянам, а також гостям нашого міста. Оскільки Львів славиться своєю гостинністю. Ми думаємо, що це додасть затишку і любові нашому місту», – розповіла намісниця дівчат-скауток України Галина Саханда.

«Також обов’язково, щоб цей вогонь був у нас, в капличці. Багато львів’ян вже знають, що можна завжди в час свят прийти і скористатися з Вифлиємського вогню. Тому дякую вам! Веселих свят!» – додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, у неділю, 17 грудня, у Львові відкрили центральну міську ялинку.