Плавці Львівщини пройшли відбір на чемпіонат Європи

Плавці Львівщини на чемпіонаті України: медалі, майстри спорту та відбір на чемпіонат Європи

Чемпіонат України з плавання відбувся 5-8 травня у Броварах. Спортивна подія зібрала спортсменів з майже усіх областейкраїни. Там змагалися 12 спортсменів зі Львівщини. Медалі вдалося здобути Георгію Лукашеву та Софії Лесняк.

Георгій ЛУКАШЕВ

На двох дистанціях Георгій став абсолютним чемпіоном: 400 м комплексне плавання та 200 м батерфляй. На дистанції 800 м вільним стилем він поступився перемогою чемпіону Європи, срібному та бронзовому призеру Олімпійських Ігор 2020 року – Михайлу Романчуку.

На дистанції 400 м у комплексному плаванні Георгійпредставлятиме національну збірну України на чемпіонаті Європи, який відбудеться в червні у Белграді (Сербія).

Тренери: Андрій Копетчак та Андрій Шиманський, КДЮСШ імені Дмитра Сидорука, аквапарк “ПЛЯЖ”.

Софія ЛЕСНЯК

Спортсменка перемогла на дистанції 1500 м вільним стилем з результатом 17:32.33. Тренер Сергій Стецькович, аквапарк “ПЛЯЖ”

Також двоє плавців виконали норматив майстра спорту України:

Тарас Олег на дистанції 200 метрів на спині з результатом 2:08.84. Тренери: Андрій Копетчак та Андрій Шиманський, КДЮСШ імені Дмитра Сидорука, аквапарк “ПЛЯЖ”.Андрєєв Артем на дистанції 100 метрів вільним стилем з результатом 0:53.42. Тренер Люба Карпа,КДЮСШ ім. Юрія Кутенка.

«Плавання – це той вид спорту, який відносно недавно почав показувати позитивну динаміку, і в першу чергу це завдяки двом факторам: створення нової інфраструктури – басейни, роботу яких відновили завдяки синергії зусиль та бюджетів місцевого, обласного та державного рівнів, зокрема у Червонограді, Буську, Давидові; а також це якісна взаємодія з обласною федерацією» – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військовоїадміністрації Роман Хім’як

Голос Сокальщини на GoogleNewsЧитати далі

Saturday May11th, 2024

Для військовослужбовців та ветеранів війни провели майстер-клас зі стрільби з лука

Saturday May 11th, 2024

Армрестлери Львівщини вибороли понад 10 медалей чемпіонату Європи

Friday May 10th, 2024

Гімнастка зі Львівщини Марія Височанська пронесла олімпійський вогонь у перший день естафети у Франції. Відео

Wednesday May 8th, 2024

Спортсмени Львівщини здобулипершість на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

Дрогобицькі спортсмени вибороли низку перемог на Чемпіонаті України з кікбоксингу

Tuesday May 7th, 2024

Львівʼянин Віталій Зімковський здобув срібло на змаганнях зі спортивного покеру у Монте-Карло