Поблизу Львова побудують містечко для ІТ-фахівців. Візуалізація

logo
194122_poblizu_lvova_pobudujut_mistechko_dlja_it.png


Львівський ІТ Кластер оголосив про запуск проекту IT Village, що передбачає зведення житла за межами міста.візуалізація ЛЬвівського ІТ Кластеру

візуалізація ЛЬвівського ІТ Кластеру

У кінці літа поблизу Львова розпочнеться будівницво житла за межами міста IT Village. За словами представниці Львівського ІТ Кластеру Христини Максименко, придбати ці будівлі зможуть виключно люди, що працюють у сфері IT.

«Це може бути людина з будь-якого міста, але вона має працювати у сфері IT. Будівлі розробляли одні архітектори, усі вони будуть мати один схожий стиль. Будинки продаватимуться по собівартості, тож це некомерційний проект», – каже вона у коментарі Tvoemisto.tv.

IT Village має стати новим містечком для ІТ-професіоналів та спільноти людей зі спільними інтересами. Комплекс загальною площею 17 га складатиметься зі 133 окремих будинків у с. Нагоряни Пустомитівського району, за 9 км від Львова. Серед будинків, які можна придбати, – п’ять різних проектів з різною площею та дизайном. Для комфорту мешканців територія містечка буде цілодобово охоронятись і матиме спільну зону для відпочинку, спортивний майданчик для дітей та приватний парк. Неподалік буде розташований дитячий садочок та супермаркет.

Нагадаємо, у лютому у Львові відкрили першу багатоповерхівку для IT-спеціалістів.

Ганна Аргірова, Микита Гладченко,

візуалізація Львівського ІТ Кластеру


А поділитися?Вам має сподобатись...