Поблизу Львова тимчасово не працюють 4 ЦНАПи: у місті такі центри змінили формат роботи

logo


13:02, Сьогодні

Надійне джерело

У період воєнного стану ЦНАПи у Львові змінили формат роботи.

Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, на період воєнного стану Центри надання адміністративних послуг Львівської громади змінили формат роботи та порядок прийому відвідувачів.

Станом на 2 березня підрозділ ЦНАП у смт. Брюховичі (вул. В. Івасюка, 2а) та офіси у с. Лисиничі, Зашків, Рясне-Руське тимчасово не приймають відвідувачів. Інші офіси працюють, однак частина працівників залучена до інших напрямків роботи, яка необхідна сьогодні, а частина забезпечує надання послуг.

Відтак, якщо є потреба звернутися до ЦНАП, просять попередньо телефонувати у службу підтримки за номером (032) 297-57-95.

Графік роботи: понеділок – четвер: 09.00 – 17.45; п’ятниця: 09.00 – 16.00.

«Служба підтримки ЦНАП працює щоденно з 09.00 до 17.45 і володіє всією актуальною інформацією на поточний момент. Ситуація змінюється постійно, заходи безпеки посилено. Тож спершу зателефонуйте та уточніть», – зауважили в департаменті адміністративних послуг ЛМР.

ЦНАПи Львів, Фото - ЛМР

ЦНАПи Львів, Фото – ЛМР

До відома:

державні реєстри закриті: витяги, довідки, паспорти, посвідчення – не можливо оформити;якщо є критична потреба звернутись до міської ради – користуйтесь електронною поштою [email protected], телефонуйте на 15-80 в режимі 24/7;бажаєте запропонувати допомогу – телефонуйте на 15-80.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію