Поблизу Львова запустили новий цех компанії «Сан Гарден». Фото

logo
172270_poblizu_lvova_zapustili_novij_ceh_kompani.jpeg


У Городку біля Львова запрацювали нові виробничі потужності підприємства.

Сьогодні, 23-го лютого, у Городку на Львівщині дали старт новим виробничим потужностям підприємства «Сан Гарден». У новозбудований цех залучили понад 4 млн євро інвестицій. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

«Сьогодні дано факт запуску нового обладнання: інноваційного, інвестиційного, сучасно модернізованого. Це посилить та подвоїть експорт продукції на ринки Європи. 100% продукції йде на експорт – це безпека нашої грошової одиниці, гарантії ринку та ріст економіки через осучаснення та модернізацію», – наголосив Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, який сьогодні перебував з робочим візитом у Львові.

Читайте також: Німецька компанія планує побудувати на Львівщині підприємство на 1000 робочих місць

Додамо, ДП «Сан Гарден» є частиною великої європейської групи SUN GARDEN – німецької компанії з виробничими потужностями у країнах Східної Європи, яка є лідером на ринку виробництва ліжок, матраців, домашнього текстилю і декору. В Україні вони виробляють виробляє ковдри, подушки та наматрацники.

Середньомісячна заробітна плата працівників компанії — 8000 грн. Зараз тут працює понад 130 людей. У 2018 році компанія планує додатково працевлаштувати ще сотню працівників.


А поділитися?Вам має сподобатись...