Початок опалювального сезону у Львові: містянам дадуть тепло вже в понеділок 11 жовтня (відео)

logo


Із понеділка, 11 жовтня, у Львові розпочнеться опалювальний сезон – опалення подаватимуть до шкіл, садочків, лікарень та до житлових будинків.

Теплу в домівках бути: опалювальний сезон у Львові розпочнеться з понеділка, 11-го жовтня. У мерії кажуть: з п’ятниці на суботу буде похолодання, яке триватиме продовж вихідних. До того ж на основі заявок тепло вже отримує 16 бюджетних установ.

За словами заступниці міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірини Маруняк, технічно будинки та об’єкти теплопостачання готові до подачі опалення, а в суботу для управляючих компаній оголосили робочим днем, аби перевірити будинки та підготувати їх до отримання тепла.

По мірі того, як тепло буде подаватися. На кінець дня, ми будемо мати інформацію, який відсоток будинків вже має тепло і це буде ше до вівторка я думаю, і до середи. Т ому, поступово ми плануємо до середи подати тепло у всі будинки. Ми би хотіли це зробити за два дні. Ну плануємо так, – повідомила Ірина Маруняк.

Також, за словами Ірини Маруняк, комунальники провели роботи і на об’єктах теплопостачання.

Повністю відремонтований шостий котел. Крім цього третя і четверта турбіна відремонтовані цього року, ну і якщо ми говоримо про ТЕЦ-2 – четверта турбіна там також повністю відремонтована. Станом на сьогодні також ми провели роботи в інженерних мережах внутрішньобудинкової системи, – зауважила Маруняк. 

Додамо, за результатами щорічних гідравлічних випробувань, комунальники виявили 113 дефектів і 85 поривів. Їх ліквідували продовж червня.

"Репресивна машина не зникла": затримання кримських татар в окупованому півострові (відео)
“Репресивна машина не зникла”: затримання кримських татар в окупованому півострові (відео)

Окупаційна влада у Криму продовжує геноцид кримськотатарського народу, що триває протягом останніх 7 років у тимчасово окупованому півострові. Уряд РФ вкотре здійснив низку репресій проти представників кримськотатарського народу. Голова Культурного центру кримських татар у Львові Ернест Абкелямов прокоментував журналістам ПравдаТУТ News незаконні дії окупаційної влади у Криму.

20 вересня 2021 р., 21:05