Податківці та митники дійняли: Кількість скарг бізнесу на дії фіскалів зростає з кожним кварталом

logo
38718_podatkivci_ta_mitniki_dijnjali_kilkist_sk.jpeg


12.11.2016 14:08

“Якщо в минулому році питома вага таких скарг становила 43%, то в другому кварталі цього року вона досягла 50%, а в третьому кварталі це вже було 56% усіх скарг”, — повідомив газеті Експрес бізнес-омбудсмен Альгердас Шемета під час зустрічі підприємців із прем’єром.

Нагадаємо, Державна фіскальна служба — це орган, що об’єднує колишні Державну податкову адміністрацію і Державну митну службу.

За словами бізнес-омбудсмена, найбільше підприємці скаржаться на неповернення ПДВ, безпідставне порушення кримінальних справ, неправомірно нараховані штрафи, неправильне визначення митного збору тощо.

“У перший рік після Майдану нові бюрократи не так впевнено почувалися, як нині, — коментує ситуацію Володимир Лановий, президент Центру ринкових реформ. — Їх хвилювала думка “вулиці”, вони боялися різних громадських організацій, та поступово оволоділи ситуацією, ввели свої правила, призначили навколо своїх людей і нині знову поводяться нахабно. І тут головним є керівник Державної фіскальної служби Роман Насіров. До нього завжди було багато моральних і майнових претензій. Наче підтверджуючи їх, у електронній декларації він записав, що зберігає готівкою більше ніж 1 мільйон доларів, майже 500 тисяч євро та понад 4 мільйони гривень. Крім того, Насірову належать 25 земельних ділянок. Та всі претензії він пропускає повз вуха — його ж навіть Верховна Рада не змогла звільнити, коли була така спроба. Поведінка цього корупційного бюрократа, звичайно, має наслідки й у стосунках і з платниками податків”.

Ірина ЛОПУХ

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter


А поділитися?