Подолає 2 тис. км: французький велосипедист стартував з Парижа до Львова з благодійною метою

logo


Сьогодні, 25 березня, Ніколас Локателлі розпочав свою 2 тис. веломандрівку з Парижа, щоб за 10 днів добратися до Львова і привезти футболку збірної Франції з футболу з автографами гравців, яку розіграють на благодійномуаукціоні

Про це розповідає Tribuna, передає “Еспресо.Захід”.

“Ніколя привезе в Україну футболку збірної Франції з автографами гравців. Її розіграють на благодійному аукціоні, авиручені кошти підуть на облаштування бомбосховища у львівському ліцеї «Оріяна», який постраждав від ракетного обстрілу 29 грудня 2023 року”, – йдеться у статті.

Як можна дізнатися у сторіз організації EuroMaillot, Локателлі стартував сьогодні 25 березня біля посольства України в Парижі. За 10 днів він подолає більше як 2 тисячі кілометрів і проїде 6 країн. Маршрут Ніколя пролягатиме через Брюссель,Гамбург, Берлін, Кельце. Майже по 350 км за день. Назад вже повертатиметься потягом.

Фото: ua.tribuna.com

Проєкт також покликаний нагадати світу, що в Україні триває повномасштабна війна, і показати свою солідарність з українським народом.    

У Tribuna відзначають, що Ніколя планує добратися до України 4 квітня. Напольсько-українському кордоні його зустрінуть  українські любителі велоспорту, щоб скласти компанію в дорозі до Львова. Фініш цієї подорожі планується біля Львівської ратуші на площі Ринок. Також француз відвідає школу “Оріяна, щоб поспілкуватися з учнями.

Читайте також: Нагадати європейцям про війну: 70-річнийфранцуз 60 днів їхав на велосипеді до Львова

Теги:

Читайте також: