Поет з Трускавця переміг у престижному літературному конкурсі у Грузії

logo


ЛЮДИ

Він став лауреатом у номінації «Креативна поезія року»

Почесний громадянин Трускавця, автор кількох поетично-філософських збірок В’ячеслав Умнов переміг у VІІ Міжнародному конкурсі літературного та художнього мистецтва «Премія Іверія» у номінації «Креативна поезія року» (Creative Poetry of the Year). Про це повідомляє «Дрогобиччина – новини краю».

Цьогоріч у конкурсі взяли участь понед 100 учасників з семи країн: Грузії, Вірменії, Польщі, Румунії, Литви, Туреччини та України. Окрім В’ячеслава Умнова, перемогу у різних номінаціях вибороли ще двоє представників України – Галина Березюк та Юрій Прокопенко. Церемонія нагородження переможців відбулася 20 березня у Національній Парламентській бібліотеці Грузії у Тбілісі, але через коронавірусну пандемію переможці з-поза меж Грузії не змогли взяти у ній участь. Тож засновник і керівник проєкту «Премія Іверія» Нугзар-Петре Чіаберашвілі вручить нагороди українським переможцям вже на території нашої держави – орієнтовно у травні.

Нагадаємо, проєкт «Премія Іверія» реалізується видавництвом «Грузинська еліта» та «Соціальним підприємством «Особливий журнал» з благословення предстоятеля Грузинської Православної Церкви, Католікоса-Патріарха всієї Грузії, архієпископа Мцхета-Тбіліського, митрополита Бічвінта і Цхум-Абхазії, Святійшого Іллі ІІ.

Конкурс, який започаткували у 2013 році, популярний у Грузії, а протягом останніх трьох років є міжнародним.

Підписуйтесь на нашTelegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.