Погрожував жінкам бритвою у центрі: львів’янина засудили до п’яти років тюрми

logo


Суд призначив п’ять років тюрми 39-річному львів’янину, який з бритвою напав на двох жінок та намагався їх пограбувати у центрі Львова

Галицький районний суд Львова визнав винним 39-річного мешканця Львова, який на початку березня напав та погрожувавбритвоюдвом жінкам в центрі міста. Обвинуваченому Михайлу К. призначили пʼять років позбавлення волі. Про це йдеться у вироку, оприлюдненому в Єдиному державному реєстрі судових рішень у вівторок, 14 травня.

Намагався пограбувати двох жінок в центрі Львова

3 березня злочинець напав на 20-річну студентку в жіночому туалеті юридичногокорпусу ЛНУ ім. І. Франка, чоловік погрожував їй бритвою. На крики про допомогу відреагував 20-річний студент, який саме проходив повз вбиральню. Він спробував затримати нападника, проте тому вдалось втекти.

Фото нападника Фото нападника

На сусідній вулиці Гнатюка злочинецьнапавна ще одну жінку — 45-річну працівницю магазину.

“Підбіг до магазину “Парк Авеню”, де біля входу стояла жінка та, підійшовши до неї ззаду, обхватив її лівою рукою за шию, а правою рукою приклав розкладну бритву, яка була заздалегідь заготовлена для нанесення тілесних ушкоджень, до її горла”, — йдеться у вироку. Тоді студенту, який переслідуваввтікача від університету, вдалось затримати бандита і з допомогою перехожих утримувати зловмисника до приїзду правоохоронців.

Як відомо з вироку, раніше неодноразово судимий Михайло К. визнав свою винну та розкаявся. Проте пояснити свої дії він не зміг. “Вина Михайла К. доведена, а його дії слід кваліфікувати як хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, вчиненому із предмета, заздалегідьзаготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, тобто у вчиненні кримінального правопорушення” — йдеться в вироку.

Суд визнав винним 39-річного зловмисника і призначив йому пʼять років позбавлення волі. До слова, на вирок ще може бути подана апеляція.

Більше по темі

Дата публікації 27.03.2024 10:52