Поїзд єдності у Львові зустрічали разом з американським дипломатом

logo


image

Сьогодні із заходу на схід України вирушив Поїзд єдності. Це символічний поїзд, який провезе прапор України через 12 областей нашої держави від Рахова (Закарпатська область) до Маріуполя (Донецька область).

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

О 18:43 поїзд прибув до головного залізничного вокзалу Львова. Тут його зустріли представники влади, громадськості, пасажири вокзалу, ЗМІ. Участь у заході взяли і голова Львівської ОДА Максим Козицький та прес-аташе посольства США в Україні Деніел Лангенкамп.

«Дякую нашим американським партнерам за можливість разом відсвяткувати перший День Єднання. Єдність – це наша сила перед ворогом! Вона в наших серцях і наших думках. Величезне подяка і шана партнерам, які готові підтримати Україну! Величезна подяка рідному народу, який готовий стати пліч о пліч і подолати ворога. Разом ми сильні і непереможні! Слава Україні! Героям Слава!», – сказав Максим Козицький.

«Ми дуже раді працювати у Львові, де продовжуємо виконувати свою дипломатичну місію. Це честь для нас працювати у цьому гарному місті і в цій гарній області.

Ми відстоюємо Україну перед російською агресією. Відстоюємо її територіальну цілісність. Ми продовжуємо свою дипломатичну роботу для припинення російської агресії», – зазначив Деніел Лангенкамп.

Учасники заходу залишили свої підписи на прапорі, який Потягом єдності передали далі до кінцевої станції у Маріуполі. Підписуватимуться на прапорі мешканці кожного регіону, де зупинятиметься поїзд. Загалом Потяг Єдності курсує через 12 областей України  та робить зупинку на 15 станціях 7 областей.

З початкової станції потяг відправлявся під Державний гімн України. Прибуватиме на кінцеву станцію поїзд також під музичний супровід Гімну.