Поки батьки пиячили, дитина просила їсти у сусідів: на Львівщині хлопчик жив у нелюдських умовах

logo


Скрін з відео ТСН.

П’ятирічний Ігорчик із села Торгів Золочівського району на Львівщині щоразу просить у сусідів їсти, поки вдома сплять п’яні мама і тато. В хаті холодно і брудно, замість вікна – поліетиленова плівка, піч розвалена, диван прогнив. Кругом повно лахміття та брудного посуду. Загалом у цієї сім’ї четверо дітей. Але троє старших зі згоди матері виховуються в інтернаті. Знали соціальні служби і про Ігорчика, однак лише проводили з матір’ю «виховні бесіди» та сподівалися, що вона візьметься за розум, повідомляє кореспондент PRESS-ЦЕНТР із посиланням на ТСН.

Живе ця сім’я на околиці села. Коли цього разу до них прийшли правоохоронці та журналісти, п’яний батько Віктор Гуменюк курив, лежачи на брудному дивані, а його дружина Леся почала оправдовуватися:

– А що тут такого? Я така є, мій батько пив, мама, в мене сім’ї всі пияки і я така…

Маленький Ігорчик вже кілька днів живе у сусідки, яка його завжди підгодовує. Цього разу він захворів і жінка забрала його до себе. Каже, він завжди дуже голодний, понад усе любить молоко, може літру за раз випити.

У соціальній службі зараз виправдовуються. Мовляв, коли приходили в цю сім’ю минулого разу,було чистіше і було, що їсти. А поліція їх навіть кілька разів штрафувала за неналежний догляд. Але усе зійшло нанівець.

– Думаю, ця сім’я вжене виправиться, у них є ще діти, в дитбудинку, то вони навіть жодного разу їх не провідували, – каже старший інспектор Золочівського відділу поліції Оксана Березіна.

Ігорчик – добре розвинута дитина, бавиться та гарно малює, потроху починає вчити абетку. Додому повертатися не хоче. Соціальні працівники уже готують документи на позбавлення батьківських прав на усіх чотирьох дітей. Ігорчика теж помістять в інтернат, де зараз його старші брати і сестри.