Поляки повністю розблокували пункт пропуску «Угринів-Долгобичув» на Львівщині

logo


Поляки повністю розблокували пункт пропуску «Угринів-Долгобичув»

фото митниці

Рух на кордоні з Польщею розблокували з 16 квітня

Із 16 квітня польські протестувальники повністю розблокували рух вантажного транспорту на пункті пропуску «Угринів – Долгобичув» На Львівщині. Про цеповідомили у прес-службі львівської митниці.

Зазначається, що вантажівки вагою до 7,5 тонн, автобуси та легковики перетинають державний кордон без перешкод.

«Оформлення та пропуск вантажних транспортних засобів у обох напрямках здійснюється у звичайному режимі. Наразі на виїзд з України перед цим пунктом пропуску очікують 100 ваговозів, ще 30 вантажівок (зповною масою до 7,5 т) очікують на оформлення на території суміжної держави», – додали в Держприкордонслужбі.

Водіїв та перевізників просять урахувати інформацію про черги на кордоні під час планування міжнародних перевезень.

Нагадаємо, поляки почали блокувати кордон із Україною з листопада 2023 року. Польськіперевізники, а потім і фермери з різною тривалістю почали перекривати рух у пунктах пропуску, вимагаючи від своєї влади та влади Європейського союзу кращих умов праці для себе. Зокрема, вони просять дотацій на добрива, компенсацій акцизу на пальне, негайної виплати всіх субсидій, повернення дозвільної системи для українських перевізників, заборони імпорту української продукції та мають інші вимоги, які часто до України не мають жодного стосунку. Аполітики, які підтримують блокаду, мають проросійські симпатії. Хто стоїть за блокадою кордону, ZAXID.NET писав тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Дотеми