Поліція Львова порушила справу через загибель жінки, яку вбила брила льоду

logo
65230_policija_lvova_porushila_spravu_cherez_za.png


Поліція порушила справу за фактом загибелі жінки, яку вбила льодяна глиба. Наразі її розслідують за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство. Нещасний випадок стався у неділю біля Преображенської церкви на вулиці Краківській.

«Сама будівля церкви належить релігійній громаді. Зараз перевіряється, з’ясовується, чи була визначена особа, яка би відповідала за безпеку громадян», ― повідомила речниця обласної поліції Світлана Добровольська.

80-річна мешканка Жовківщини саме йшла до храму на ранкове богослужіння. Як розповіли її родичі, у жінки прихопило серце, тож вона затрималася біля входу у храм. Та коли донька повернулася з таблетками, які взяла з авто, то побачила маму вже мертвою. Лід проламав жінці череп, і вона померла ще до приїзду швидкої.

Брила впала із храму, тож тепер правоохоронці з’ясовують, хто має відповідати за недогляд, який спричинив трагедію. Справу порушили за статтею «умисне вбивство».

«Я дивлюся, на ній лід лежить і людей біля неї позбиралося. Кров тече, я думала, що це приступ, а потім зрозуміла, що це брила впала. Ну вона синіла мені зразу. Ми робили самі штучне дихання, тут люди підійшли. Ну але сказали, що в неї проламаний череп», ― розповіла донька загиблої Віра Скрупська.

Нагадаємо, у неділю, 19 лютого, близько 11:00 у центрі міста льодова брила впала на літню жінку. Від отриманих травм вона загинула відразу.


А поділитися?