Поліція оголосила про винагороду за вбивць бориславських продавців

logo


Національна поліція Львівщини оголосила винагороду за інформацію, яка допоможе у розшуках вбивць продавців магазину «Комп’ютерний всесвіт» у Бориславі. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

«Всім, хто володіє інформацією щодо особи, причетної до вчиненого злочину, що посприяє встановленню злочинця, прохання зателефонувати за номером 096 916 76 09 або 102», – інформують у поліції.

Нагадаємо, що у четвер, 7 грудня, у Бориславі на Львівщині пограбували магазин «Комп’ютерний всесвіт» та жорстоко вбили двох співробітників. Орієнтований час вбивства 20:00, невдовзі після закриття магазину. Коли поліція прибула на місце події, то виявила тіла двох продавців, 20-річної мешканки Борислава та 27-річного мешканця Дрогобича. Обидвоє були без ознак життя та з колото-різаними ранами. Відомо, що з приміщення винесли частину техніки та гроші, однак правоохоронці не називають точної суми. Вбивство називають одним із найжорстокіших у Дрогобицькому районі за останні багато років.

Через вбивство у Бориславі поліція влаштувала облаву на місцевих ромів. Під час спецоперації поліція забрала на допити всіх чоловіків із понад 20 ромських сімей. Як повідомило місцеве видання «Медіа Дрогобиччини», після обшуків представники поліції зазначили, що їхні дії дали свої результати в поступі розслідування.

Окрім того, для створення безпечної атмосфери в місті буде сформовано громадський патруль із членів громадських організацій, зокрема тих, яким видається дозвіл на зброю, та поліцейських. Такий патруль також зможе