Поліція попередила замах на дрогобичанина, якого хотіли підірвати у власному авто

logo
67659_policija_poperedila_zamah_na_drogobichani.jpeg


Поліція попередила замах на раніше судимого мешканця Дрогобича, якого хотіли підірвати у власному автомобілі. 28 лютого співробітники управління внутрішньої безпеки обласної поліції затримали двох підозрюваних у замаху. Про їхні наміри поліції стало відомо ще на етапі придбання вибухівки, однак затримали їх відразу ж після того, як вони заклали вибухівку в позашляховик жертви.

Про затримання «групи осіб, які намагалися підірвати автомобіль» повідомила 28 лютого прес-служба прокуратури Львівської області.

«Під час розслідування встановлено осіб, які придбали вибуховий пристрій, за допомогою якого планували підірвати автомобіль мешканця Львівщини. Правоохоронцями було проконтрольовано процес закладення ними вибухового пристрою в позашляховик потерпілого», – сказано, зокрема, у повідомленні прокуратури.

В прокуратурі не розголошують подробиць, однак ZAXID.NET стало відомо, що жертвою замаху мав стати раніше судимий мешканець Дрогобича, у позашляховик якого і заклали вибухівку.

Як повідомили у прокуратурі Львівщини, двом підозрюваним у замаху загрожує позбавлення волі від 10 до 15 років або довічне ув’язнення.


А поділитися?