Поліція просить впізнати крадіїв (фото)

logo


18.12.2017, 11:30

розыск, ворыПоліція просить впізнати зловмисників, які скоїли крадіжку у центральній частині Львова. Про це повідомляє керівник ГО “Варта 1” Ігор Зінкевич. 

Галицьким ВП ГУ НП у Львівській області за підозрою у скоєнні крадіжки у центральній частині м. Львова розшукуються невідомі.

“Хто знає вказаних на фото громадян або їхнє місцеперебування, просимо повідомити за тел. 0688040086 або на 102 чи в приватні повідомлення. Заздалегіть вдячні за співпрацю! Анонімність гарантується!”, – йдеться у повідомленні.

Полиция просит опознать злоумышленников, которые совершили кражу в центральной части Львова. Об этом сообщает руководитель ОО “Варта 1” Игорь Зинкевич. 

Галицким ОП ГУ НП во Львовской области по подозрению в совершении кражи в центральной части. Львова разыскиваются неизвестные.

“Кто знает указанных на фото граждан или их местонахождение, просим сообщить по тел. 0688040086 или на 102 или в личные сообщения. Заранее благодарны за сотрудничество! Анонимность гарантируется!”, – говорится в сообщении.