Поліція склала протокол на директорку школи через булінг учнів за одяг

logo


image

Про це повідомляє поліція Львівської області.

Правоохоронці дізналися про булінг у школі під час моніторингу соціальних мереж. Ювенальні поліцейські провели перевірку, зокрема опитали дітей, які постраждали від цькування та які були очевидцями булінгу, батьків учнів, а також вивчили аудіозаписи, які зробили під час занять.

На керівницю закладу освіти склали протокол за 173-4 Кодексу про адмінпорушення. Наразі матеріали направили до суду. Покарання за цією статтею передбачає штраф від 850 до 1700 грн або громадські роботи від 20 до 40 годин.

Що передувало?

Наприкінці лютого у спільноті «Моє містечко Соснівка» опублікували аудіозапис, на якому, як вказують у дописі, директорка Соснівського ліцею №2 критикувала учнів 10 класів за зовнішній вигляд.

Зокрема вона дорікнула ученицям, що вони прийшли до школи у штанах, хоча «на вулиці вже тепло», а одяг назвала «робочим».

«Понятно, дєвки, готуєтесь збирати малину і клубніку», — сказала жінка на аудіозаписі.

Також директорка зробила зауваження дівчатам, які одягнули хустки. Вона зазначила, що «це не одяг». За її словами, вона «у свої роки можу одягнути на себе якусь шаль, а стояти платком зверху накритися, як баба 30 років».

Крім того, викладачка звернула увагу, що в однієї з учениць «виріс целюліт», тому потрібно користуватися спеціальними засобами. Наприкінці аудіозапису директорка заявила, що не впускатиме учнів до школи, якщо вони не змінять свій вигляд.