Поліція затримала засновників масштабної мережі борделів у Львові та Харкові

logo


Борделі працювали під виглядом стриптиз-клубів.

Засновники масштабної мережі борделів у Львові та Харкові затримані, їм обрано судом міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою

Про це повідомляє Нацполіція.

Організували та забезпечували діяльність борделів 48-річний житель Харкова, а також його співучасники – 42-річний львів’янин, 28-річний харків’янин та 34-річний мешканець Дніпра.

Протягом лютого їм було оголошено про підозру у “сутенерстві або втягненні особи в заняття проституцією”, що карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

Борделі працювали під виглядом стриптиз-клубів у Львові та Харкові, клієнтами були переважно іноземці, серед них – велика кількість студентів вищих навчальних закладів.

Читайте також: У Запоріжжі поліція “накрила” бордель для збоченців

Нагадаємо, у жовтні 2016 року у Львові та Харкові поліція ліквідувала мережі борделів, які були завуальовані під стриптиз-клуби. У результаті проведених обшуків було затримано близько 110 дівчат, більшість займалася проституцією.

У ході операції правоохоронців одночасно провели 11 обшуків у Львові та Харкові, у результаті яких вилучили кошти на суму близько 200 тис. грн, мобільні телефони та сім-карти, рекламну продукцію та “чорну бухгалтерію” (записи щодо клієнтів та кількості отриманих коштів). 

Також були встановлені особи директорів, адміністраторів, касирів та обслуговуючого персоналу будинків розпусти.

За даними Трояна, для роботи борделів частина приміщень клубів була переобладнана під кімнати для надання інтимних послуг. Також у клубах діяла окрема власна валюта, яка в еквіваленті дорівнювала гривні. Вартість сексуальних послуг приблизно становила від тисячі до 3,5 тис. грн за годину. 40% цієї суми залишалося у повії.