Поліціянти розшукали на Львівщині 257 зниклих дітей

logo
152369_policijanti_rozshukali_na_lvivwini_257_zn.jpeg


16:42 23 листопада 2017 р.

Правоохоронці знайшли 224 дитини впродовж однієї доби після звернення батьків або вчителів.

У четвер, 23 листопада, начальник відділу ювенальної превенції поліції Львівщини Віктор Новачук розповів в ефірі Львівського обласного радіо про ситуацію з розшуком дітей, котрі втікають з дому та спеціалізованих навчальних закладів та про способи вирішення цієї проблеми: «За десять місяців цього року в поліцію Львівщини надійшло 257 заяв про зникнення дітей, з них 129 малолітніх, тобто, віком до 14 років. Усі діти були оголошені у розшук і на даний час усі розшукані. З них 224 дитини правоохоронці розшукали протягом однієї доби після звернення батьків або вчителів».

Віктор Новачук також зазначив: «Значна частина з дітей, особливо у віці до дев’яти років, яких поліцейські оголошують у розшук, насправді не втікають з дому, а просто губляться, а середній вік тих, хто втікає – від тринадцяти до п’ятнадцяти років. Причини, з яких діти наважуються на такий крок, різні. Це може бути і атмосфера в домі, і соціально-побутові проблеми у сім’ї, бувають і надумані дитячі образи. Тобто, причини можуть бути як об’єктивні, так і суб’єктивні, але вирішувати цю проблему можна лише в один спосіб – це повинна бути комплексна робота і спільні зусилля як, у першу чергу, батьків, так і поліцейських та служб у справах дітей».

Про це повідомили сьогодні, 23 листопада, на сторінці Львівського обласного управління поліції в інтернет-мережі «Facebook».


А поділитися?