Поліклінку на Мазепи з’єднають із лікарнею швидкої допомоги наземним переходом

logo


image

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив будівництво наземного переходу, який з’єднає 2-гу дитячу поліклінку на вул. Мазепи із головним корпусом лікарні швидкої допомоги. Відповідне рішення прийняли у п’ятницю, 19 березня, передає Львівський портал.

Містобудівні умови та обмеження на будівництво закритого наземного переходу отримала Клінічна лікарня швидкої допомоги. Ним хочуть з’єднати головний корпус медзакладу зі сусідньою дитячою поліклінкою №2, що на вул. Мазепи, 25.

«Йдеться про будівництво наземного переходу між головним корпусом лікарні і корпусом 2-ої поліклініки. Перехід пропонуємо зробити зі стикових фахверків – металевих конструкцій. Він буде закритим і комфортним для медичного персоналу, а також для пацієнтів, які таким чином зможуть у якнайкоротший спосіб потрапити з одного закладу в інший», – пояснив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

За приблизними підрахунками, зробленими за допомогою Google maps, майбутній наземний перехід матиме близько 50-55 м.

Реклама партнерів

Коли саме має розпочатись будівництво і скільки на нього піде грошей, у мерії наразі не уточнили.

Нагадаємо, у лікарні швидкої допомоги також збираються будувати вертолітний майдачник, аби доставляти реципієнтів для трансплантації та самі органи.

Також аеромедичну евакуацію застосовуватимуть до пацієнтів із важкими травмами, гострими розладами серцево-судинної системи, мозку. Детальніше читайте за цим посиланням.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.