“Політехніка” двічі розгромила КПЗО “ДОС ДЮСШ-ДОР”

28-29 січня «Львівська Політехніка» провела свої перші офіційні матчі у новому році. Гра проти КПЗО «ДОС ДЮСШ-ДОР» не передбачала жодних проблем для львівської команди. Гості з Дніпра ще не перемагали в цьому чемпіонаті, а більшість матчів закінчуються для них розгромом.

Проте одну чверть у Львові вони таки виграли. У другій десятихвилинці першої гри вони зуміли перемогли «левів» 14:21 та зберегти інтригу на другу половину зустрічі. Але Ярослав Зубрицький знайшов потрібні слова під час великої перерви та зумів налаштувати своїх підопічних на хорошу гру.

28 січня

БК «Львівська Політехніка» – КПЗО «ДОС ДЮСШ-ДОР» (Дніпро) 98:58 (22:9; 14:21; 36:20; 26:8)

Передачі: Кобець (8) – Фоменко (3)

У другому матчі питання щодо результату було ще менше ніж в першому. «Політехніка» втретє в сезоні набрала більше ста очок за гру та встановила особистий рекорд за найбільшою різниця очок при перемозі. Цікаво, що при такій високій командній результативності і якості гри тільки одному гравцю «левів» вдалось оформити дабл-дабл. Для центрового львів’ян Романа Новікова  це третій дабл-дабл в сезон. Він також став найефективнішим гравцем в обох матчах.

Передачі: Кобець (7) – Рязанцев (2)

Здобувши дванадцять перемог у шістнадцяти матчах «Львівська Політехніка» із 28 очками займає третє місце в Групі відстаючи від лідера івано-франківської «Говерли» на шість очок (у «ведмедів» на дві зіграні гри більше).

У наступному турі львів’яни зіграють проти «БК-93 ОШВСМ». Матчі відбудуться 4-5 лютого в  м. Рівне.