Поліція розслідує отримання посадовцем міськради Кубелком пільгового кредиту на житло

logo


Посадовець імовірно вчинив службове підроблення

Поліція відкрила кримінальне провадження через отримання начальником управління внутрішньої політики Львівської міської ради Сергієм Кубелком пільгового кредиту на житло. Посадовець зареєструвався у Центрі обліку безпритульних, щоб отримати львівську реєстрацію, і це дало йому можливість оформити молодіжний кредит від міської ради. Про початок розслідування LVIV.MEDIA дізнався із відповіді начальника поліції Львівщини назапит народної депутатки Юлії Клименко.

Як йдеться у відповіді, поліція Львівської області відкрила кримінальне провадження та проводить досудове розслідування стосовно Сергія Кубелка.

«Розпочато досудове розслідування в кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною І статті 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України», — йдеться у відповіді Олександра Шляховського, начальника Головного управління Національної поліціїу Львівській області.

Відповідь Олександра Шляховського на запит Юлії Клименко Відповідь Олександра Шляховського на запит Юлії Клименко

Нагадаємо, що у вересні цього року журналісти LVIV.MEDIA з’ясували, що Сергій і Марта Кубелки були зареєстровані у Тернопільській області, проте пізніше вонизнялися з реєстрації та отримали нову вже у Львові — у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб. Так Сергій і Марта Кубелки юридично стали безпритульними.

Більше по темі

Дата публікації26.10.2023 17:14

До слова, раніше народна депутатка Юлія Клименко вже зверталася із запитом до НАБУ у якому попросила перевірити законність отримання посадовцем статусубезпритульного та пільгового кредиту.

#Львів#Львівська міська рада#НАБУ