Полювання за тисячу доларів: директор мисливського господарства на Львівщині брав хабар

logo


image

Посадовець вимагав у місцевого мешканця за 1 тис доларів США за полювання у мисливських угіддях без відповідного дозволу.

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури повідомлено про підозру директору державного підприємства одного з мисливських господарств на Львівщині у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). Про це повідомив відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури, пише Dailylviv.com.

За даними слідства, фігурант висунув вимогу місцевому мешканцю за 1 тис доларів США надати можливість останньому здійснювати полювання у ввірених службовцю мисливських угіддях, без відповідного дозволу.

Директора державного підприємства затримано в порядку ст. 208 КПК України після отримання усієї суми неправомірної вигоди.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення його від посади.

Заходи з викриття кримінального правопорушення здійснювалися прокурорами спільно зі працівниками територіального управлінням ДБР, розташованого у м.Львові, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції України в області.