Польські партнери передали ще одну партію гуманітарної допомоги медзакладам Львівщини

logo


Допомогу надали в межах програми транскордонного співробітництва, яка діє з 2014 року.

Мазовецьке воєводство спільно з представниками Маршалківського управління вже вкотре виявили свою глибоку підтримку і дружбу доЛьвівської області. Вони надали гуманітарну допомогу у вигляді 828 матраців для медичних закладів. Ця ініціатива є частиною програми транскордонного співробітництва, яка почала діяти ще з 2014 року і має за мету зміцнення зв’язків та підтримки між регіонами.

«Хочемо висловити подяку Максиму Козицькому за те, що дуже активно підтримує заклади охорони здоров’я і постійно робить кроки, аби забезпечити їх не просто гуманітарною допомогою, а висококласною та дуже якісною. Ці матраци розподілимона відділення як для дорослих пацієнтів, так і для дітей, а також у відділення інтенсивної терапії», – подякував заступник директора з медичної частини Львівської обласної інфекційної лікарні Андрій Орфін.

Гуманітарна допомога, яку передали польські партнери, призначена для полегшення умов перебування пацієнтів у медичних установах Львівської області. Це важливий крок у забезпеченні комфортних умов для тих, хто потребує належного лікування та догляду.

«Сьогодні я представляю двадитячих заклади: Західноукраїнський медцентр та Клінічний центр дитячої медицини, який раніше мав назву «Охматдит». У кожен наш заклад йде по 63 матраци: у хірургічні відділення, педіатричні, а також у ті, де є потреба. На такі речі часто не звертають належної уваги, бо пріоритетом зазвичай є медикаменти та медичне обладнання. Це рутинні речі, та вони необхідно важливі для лікування, адже забезпечують як безпеку для пацієнтів, так і комфорт. Дуже дякуємо за цю допомогу, ми тішимося, впевнена, щопацієнти теж будуть задоволені», – зазначила медична директорка Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Олена Козлова.

Доставку допомоги забезпечила співпраця департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва з Релігійною Місією Caritas Spes Lviv Archdiocese. Це ще один приклад плідної співпраці між різними структурами та організаціями на благо людей і підтримки медичних установ у складних часах.

«Це вже третя партія допомоги відМазовецького воєводства нашій області, яку надали в межах програми транскордонного співробітництва. Ми отримали раніше від наших партнерів побутову техніку, а також засоби гігієни і портативні зарядні станції. Невдовзі буде ще четверта партія, у якій польські колеги передадуть подушки та ковдри», – зазначила директорка департаменту МТД і міжнародного співробітництва Львівської ОВА Ірина Бутинець.

Читати далі

Sunday March 24th, 2024

На Львівщині попередили про пориви вітру та опади

Thursday March 21st, 2024

Під час ліквідації пожежі у Львові рятувальники вивели на свіже повітря 2 людей

Wednesday March 20th, 2024

У Грушківському психоневрологічному інтернаті на Львівщині запрацює нова пекарня

Wednesday March 20th, 2024

Сьогодні вночі на Львівщині очікуєтьсятуман та ожеледицю

Wednesday March 20th, 2024

На Львівщині під час чергової перевірки виявлено два випадки нелегальних пасажирських перевезень

Wednesday March 20th, 2024

На Стрийщині горіло три будівлі

Wednesday March 20th, 2024

У Львові по вулиці Варшавській ліквідовують прорив водопроводу: частину вулиці закрили для проїзду

Wednesday March 20th,2024

В Новому Роздолі рятувальники спільно з медиками та правоохоронцями допомогли жінці

Wednesday March 20th, 2024

21 березня вночі на дві години перекриють рух по вулиці Шептицького у Сокалі

Wednesday March 20th, 2024

У Львові затримано працівника управління історичного середовища