Польща підтримала новий пішохідний перехід на кордоні з Україною

logo
64288_polwa_pidtrimala_novij_pishohidnij_perehi.jpeg


В уряді Польщі підтримали намір побудувати на новому пункті пропуску Нижанковичі – Мальховіце пішохідний перехід, додавши проект до вже чинної домовленості про автосполучення на новому прикордонному пункті.

Про рішення оголосили у Міністерстві закордонних справ Польщі, пише Європейська правда.

“Міністерство закордонних справ підтримує будь-які дії, метою яких є активізація контактів між громадянами Польщі та України. Тому МЗС також підтримує такі ініціативи, метою яких є збільшення пропускної спроможності на пустищах пропуску”, – сказано у відповіді МЗС Польщі на запит депутатів Сейму.

Пункт пропуску Нижанковичі-Мальховіце, що у Львівській області на кордоні з Польщею покликаний розвантажити діючий пункт пропуску Шегині. Спочатку його запланували, як автомобільний, пропозицію про облаштування пішохідного переходу існувала на рівні домовленостей між прикордонними відомствами. Україна для його відкриття має підвести туди 3 км дороги.

Раніше Україна і Польща продовжили на півроку – до 30 червня 2017 року – роботу пішохідного пункту пропуску Угринів – Долгобичув на спільній держкордон.


А поділитися?