Польща та Україна розпочнуть розвідку та видобуток газу на Львівщині: угода

logo


Польська нафтогазова компанія (PGNiG) та українська компанія “Енергетичні Ресурси України” (ЕРУ) уклали угоду про розвиток і видобуток газу на Львівщині 9 грудня 2019 року.

Про це йдеться на офіційному сайті польської компанії PGNiG.

Важливо: Скільки газу в сховищах України: нові дані

Що передбачає угода між Польщею та Україною

Угода між компаніями передбачає спільну роботу над концесією, розташованою у Львівській області поблизу польського кордону.

У першу чергу буде пробурена дослідницька свердловина заввишки до 2 500 метрів та проведено геофізичні зйомки для проєктування місця розташування наступних свердловин. У пресслужбі додали, що роботи розпочнуться одразу після отримання необхідних дозволів та дозволів.

Що відомо про польську компанію PGNiG

Польська нафтогазова компанія (PGNiG) займається розвідкою і видобутком природного газу та сирої нафти, а також імпортом, зберіганням, продажем, розподілом газоподібного та рідкого палива, виробництвом тепла та електроенергії. Надає послуги з геофізики та буріння. Її дочірні компанії та філії здійснюють геологорозвідувальну та виробничу діяльність у Норвегії та Пакистані, займаються продажем газу в Німеччині та трейдингом ЗПГ через офіс у Лондоні.

Що відомо про українську компанію ЕРУ

“Енергетичні ресурси України” (ЕРУ) – група компаній з іноземними інвестиціями, яка спеціалізується на реалізації проектів в українській енергетиці, об’єднує експертизу, сформовану за більш ніж 35 років реалізації міжнародних проектів з глибоким розумінням місцевого ринку. У 2016-2019 роках український трейдер ТОВ “ЕРУ ТРЕЙДІНГ”, дочірня компанія ERU Corporation, займає лідируючі позиції серед приватних імпортерів природного газу. У липні 2019 ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ» стала першою компанією, що здійснила імпорт електроенергії з країн Європи в Україну.

Новина доповнюється.