Помер професор “Львівської політехніки” Зорян Піх

logo


Зорян Піх з 2007 до 2014 року працював проректором з наукової роботи Національного університету “Львівська політехніка”. Він був заслуженим діячем науки та техніки України.

До теми Померла відома письменниця з Львівщини Неля Шейко-Медведєва

Помер професор НУ ЛП Зорян Піх

У Львові помер багаторічний завідувач кафедри технології органічних продуктів Інституту хімії та хімічних технологій “Львівської політехніки” Зорян Піх.

Зорян Григорович залишиться в пам’яті багатьох як мудрий керівник та педагог, людина з високими моральними принципами та цінностями. Царство небесне і вічна пам’ять!,– повідомили у НУ ЛП.

У виші розповіли, що професор вирізнявся особливим патріотизмом та відданістю “Львівській політехніці”. Протягом своєї багаторічної діяльності Зорян Піх зробив вагомий внесок в організацію робіт та впровадження тестових технологій в навчальний процес.

Парастас відбудеться 19 листопада о 19:00 у капличці Храму Святих Володимира та Ольги, що на вулиці Симоненка, 5а. Похорон розпочнеться 20 листопада з 12:00 від тієї ж каплички. Професора поховають на Янівському кладовищі.

Помер професор Львівської політехніки Зорян ПіхПомер професор Зорян Піх / Фото НУ “Львівська політехніка”

Зауважте Помер відомий баскетбольний тренер Анатолій Заверікін

Коротка біографія Зоряна Піха Зорян Піх народився у Городку 25 червня 1950 року. Він з відзнакою закінчив факультет технології органічних речовин Львівського політехнічного інституту. Наукову діяльність Піх розпочав з 1972 року. У 1995 році йому надали вчене звання професора. Піх багато років працював завідувачем кафедри технології органічних продуктів НУ ЛП. Професор був автором 300 наукових публікацій, підручника, 14 патентів на винаходи та співавтором 8 навчальних посібників. Піх був директором Центру тестування та діагностики знань, очільником спеціалізованої вченої ради та членом експертної ради ВАК України. Як проректор з наукової роботи професор докладав чимало зусиль для налагодження співпраці “Львівської політехніки” з HAH України. Він багато років працював над організацією міжнародної наукової співпраці, впровадженням нових підходів до виконання наукових робіт та прикладних розробок вишу.